The Ballroom E Youkoso Sezon 2 Data premiery

The Ballroom to program telewizyjny oparty na serii mangi The Ballroom, emitowany w telewizji. Pisaniem i rysowaniem zajmuje się ta sama osoba, dzięki czemu ten dramat sportowy ma swój własny, niepowtarzalny głos i styl.

Ważne jest, abyśmy wszyscy w grupie Ballroom e Youkoso poznali się nawzajem. To moje pierwsze imię. Moje imię wzięło się stąd, że zawsze mam lody na zapleczu.

Przez długi czas K-On! jest jednym z najpopularniejszych programów telewizyjnych, ponieważ pokazuje grupę licealistek i ich muzyczne wpadki.

Oprócz tego, że są bardzo przyjaźni, mają duże upodobania muzyczne i wyglądają bardzo w stylu yuri. Nie jest to zaskakujące, ponieważ tak wiele osób chciało dowiedzieć się wszystkiego, co tylko możliwe na ten temat.

Ballroom E Youkoso Sezon 2 Data premiery

Sala balowa E Youkoso Sezon 2 Data premiery
The Ballroom E Youkoso Sezon 2

Od 2012 roku, dwa lata temu. Pierwszy raz sala balowa zagrała w lipcu 2012 roku. IMDb przyznało serialowi ocenę 7.8 na 10, ponieważ zostało stworzone przeze mnie.G. Na Myanimelist miał 91 610 głosów, co jest bardzo dużo.

Romans Ballroom E Youkoso nie był tak ważny jak w sezonie pierwszym. Ludzie chcą to zobaczyć ponownie w drugim sezonie. Wątki romansowe w tym sezonie zostały dobrze przyjęte przez fanów anime i chcą oni zobaczyć ich więcej w przyszłości.

Twórcy anime nie powiedzieli na razie nic więcej, ale ma się ono ukazać w 2022 roku. Nie podano jeszcze, kiedy ukaże się serial. Poczekamy i zobaczymy.

Sala balowa E Youkoso Sezon 1 Data premiery 8 lipca 2017 r
The Ballroom E Youkoso Sezon 1 Data zakończenia 17 grudnia 2017 r
The Ballroom E Youkoso Sezon 2 Data premiery Jeszcze nie ogłoszono

Sala balowa E Youkoso Sezon 1 Postacie

Takahiro Kishida już w przeszłości wpadał na wyjątkowe pomysły, a to nie jest pierwszy raz. Czy nie nadszedł już czas, by przywrócić do życia niektóre z ulubionych postaci??

Dwie główne bohaterki serialu, Tatara Fujita i Kiyoharu Hydo, a także Shizuku Hanagawa, pojawią się w drugim sezonie, wraz ze swoim przyjacielem. Ponadto, Chinatsu Hiyama będzie obecny. Była koleżanka Shizuki z klasy również będzie obecna. Kaname Sengoku, dorosły mistrz, będzie tam również obecny, podobnie jak inni znani ludzie.

Gaju Akagi i Marisa Hidaka to coś więcej niż tylko przebywanie w tej okolicy. Można je znaleźć w całej okolicy. Są to Mako Akagi i Karen Banba, dwie dodatkowe osoby, które dołączyły do grupy. Ponadto, Tomichika Jinbo może być oglądany.

Ballroom E Youkoso Sezon 2 Spodziewana historia

Ballroom E Youkoso Sezon 2 Data premiery
The Ballroom E Youkoso Sezon 2

Wszyscy, którzy podążają za tobą, będą poruszać się w rytm rytmu. W jednej z historii Tatara Fujita jest świeżo upieczoną uczennicą liceum, która nie jest pewna, co chce zrobić ze swoim życiem po ukończeniu szkoły. Życie tego mężczyzny wydawało się być wyrwane prosto z koszmaru. Musiał zmienić miejsce zamieszkania, aby móc lepiej zadbać o swoją rodzinę. Wyłania się z tłumu, by go uratować.

Tatara mógł tylko tańczyć z głębi serca, ponieważ stracił swoją rodzinę w konflikcie.

Po obejrzeniu pierwszego sezonu serialu z pewnością będziesz chciał dowiedzieć się więcej o Tatarze Fujicie.

Jak na razie nie ma zwiastuna sezonu 2.

Sezon 2 nie ma zwiastuna, ponieważ producenci programu nie podjęli decyzji, czy program zostanie przedłużony na kolejny sezon.

W międzyczasie istnieje szansa, że to anime ukaże się w 2022 roku. Prawie na pewno obie zostaną wyemitowane w tym okresie lub niedługo po nim.

Aby podsumować drugi sezon Ballroom e Youkoso, ten krótkometrażowy film animowany został stworzony w stylu animacji serialu. W przeszłości było to użyteczne narzędzie do śledzenia swoich działań.

Zakończenie

Drugi sezon anime ma mieć premierę w 2022 roku, ale nie ma jeszcze ustalonej daty premiery. To był doskonały pierwszy sezon dla tego serialu. Jeśli jesteś fanem anime, możesz sprawdzić wszystkie fantastyczne programy na naszej nowej stronie poświęconej anime! Możesz także wybrać jedną z innych podrozdziałów dostępnych na stronie.

Jak oceniasz artykuł?