The Head Sezon 2 Data premiery i spoilery!

Jeśli zauważyłeś, że w czasie pandemii miałeś fatalnie, z pewnością chcesz obejrzeć tajemniczą kolekcję HBO „The Head”.Film złagodzi twoje wewnętrzne emocje związane z izolacją, ponieważ jego bohaterowie mają o wiele gorzej. Akcja serialu toczy się wokół dziesięciu osób, które spotykają się na stacji badawczej położonej wewnątrz bieguna południowego. Ich zadaniem jest uratowanie areny przed nieuchronnym zagrożeniem związanym z wyładowaniami atmosferycznymi.

Aby wprowadzić swój plan w życie, muszą przeżyć sześć miesięcy w lodowatej ciemności tego odosobnionego zakątka areny. Jakkolwiek niesamowicie to brzmi, ten stan rzeczy niebezpiecznie prowokuje tajemniczego zabójcę wewnątrz organizacji, który atakuje resztę współpracowników. Ci, którzy przeżyli, opowiadają całą historię w retrospekcjach.

The Head Season 2 Release Date

The Head Sezon 2
Serial telewizyjny Głowa

Premiera 1. sezonu „Szefa” 4 lutego 2021 r. na antenie HBO Max. Zawiera sześć odcinków o czasie trwania ponad 50 minut każdy. Zanim spadła na HBO Max, kolekcja początkowo miała premierę 12 czerwca 2020 roku na HBO i HBO Go w Hiszpanii, u boku kilku różnych krajów. W pierwszym sezonie odtworzono wewnętrzny naród ludzi w wyniku zamknięcia, co widzowie uznali za dziwnie kojące.

Jeśli przypomnimy sobie, jakie były szanse na odnowienie serialu na kolejny sezon, oto co wiemy. Jeśli chodzi o fabułę, nieujawniona opowieść o zabójcy, który niszczy przedsięwzięcie badawcze na Biegunie Południowym, jest tym, co sprawia, że film jest bardzo interesujący. Po sześciu odcinkach serial się kończy, ujawniając w pełni działania, które miały miejsce w ciągu tych sześciu miesięcy, kiedy panował niepokojący mrok. To w pewnym sensie oznacza, że nie ma szans na kontynuację. Biorąc to pod uwagę, nie zanosi się na to, by 2. sezon „The Head” miał powstać.

The Head Sezon 2 Obsada

Obsada serialu
Główna obsada

W „The Head” występują gwiazdy światowego formatu, takie jak duński aktor Alexandre Willaume jako Johan Berg, szef Stacji Badawczej; Laura Bach jako Annika, małżonka Johana, która ponownie zostaje na czas lodowatego odcinka. W roli Arthura Wilde’a wystąpi John Lynch, znany z roli w filmie „Upadek”. Álvaro Morte wciela się w rolę kucharza Ramona.

Japoński aktor Tomohisa Yamashita wciela się w postać Aki Kobayashi. Znana z roli w filmie „Deszcz.duńsko-amerykański aktor Amelia Hoy (lub Høy) gra Heather. Inni twórcy serialu to między innymi Richard Sammel, Sandra Andreis i Hannes Fohlin.

Głowa” to zagadka przetrwania rozgrywająca się w mrocznej izolacji Antarktydy w czasie mrozu. Słońce szybko ustawia się na 6 miesięcy, co jest również ograniczeniem czasowym dla grupy znanej jako Winterers, aby zakończyć ich pogodę wyciskania przede wszystkim oparte całkowicie badań. Organizacja pozostała na tyłach antarktycznej stacji badawczej Polaris VI, pod słynnym biologiem Arthurem Wilde’em.

Jednak wraz z nadejściem wiosny komendant sezonowy Johan Berg odwiedza stację i z przerażeniem odkrywa, że grupa rozpadła się, a połowa jej członków nie żyje lub zaginęła. Jak wynika z relacji, na tyłach tego bałaganu czai się morderca, a małżonki Johana, Anniki, nigdzie nie można znaleźć. Musi szukać rozwiązań u Maggie, jedynej ocalałej członkini organizacji

The Head’ Season 2 wydaje się być w fazie przedprodukcyjnej w studio Mediapro

The Mediapro Studio, oddział Mediapro zajmujący się produkcją i dystrybucją dramatów, rozpoczął wstępne prace nad drugim sezonem serialu „The Head”, którego pierwszy sezon stał się wielkim światowym hitem dla agencji, która wprowadziła go już na rynek w dziewięćdziesięciu krajach.

Kontynuując kluczowe dla serialu tematy izolacji i walki między dobrem a złem, regularnie podkreślając szare strefy pomiędzy nimi, sezon 2 przeniesie się z bieguna południowego na frachtowiec oceaniczny z systematyczną misją.

Akcja rozgrywa się na odległej stacji badań polarnych, w mroku zimowej pogody Disney+Hotstar Zastosował wskazówki dotyczące czasu i postawy, aby powoli znaleźć informacje o kolekcji morderstw, rozpoczętej od dekapitacji, w jednym z najbardziej oddalonych siedlisk ludzkich na Ziemi, stacji badawczej na Antarktydzie, w zimowych miesiącach pogodowych. Kiedy w sezonie letnim grupa pracowników odlatuje, aby zostawić za sobą grupę szkieletową, wszystko jest w porządku, jednak po zaskakującej ciszy radiowej, napięcie jest wysokie, ponieważ helikopter powraca wiosną, aby odkryć przerażającą scenę.

Jak oceniasz artykuł?