The Irregular At Magic High School Season 3 Release Date

Japońska lekka powieść o The Irregular At Magic High School, napisana przez Tsutomu Satō i zilustrowana przez Kanę Ishidę. ASCII Media Works opublikowało tę lekką powieść. The Irregular At Magic High School zadebiutowało 10 lipca 2011 roku, a wraz z 32 + 10 historiami pobocznymi, ta lekka powieść zakończyła się 10 września 2020 roku. Jeśli jesteś fanem tej lekkiej powieści, musisz być szczęśliwy wiedząc, że ta lekka powieść została zaadaptowana na serię anime, która miała premierę 6 kwietnia 2014 r. Zarówno light novel, jak i serial anime mają tę samą nazwę. Reżyserami serialu anime są Manabu Ono (sezon 1) i Risako Yoshida (sezon 2), natomiast producentami Yasutaka Kimura, Kozue Kaneniwa, Shinichirou Kashiwada (sezon 1), Kazuma Miki (sezon 1), Masami Niwa (sezon 2), Tatsuya Funatsu (sezon 2) i Masatoshi Nakajima (sezon 2). Scenarzystami serii są Muneo Nakamoto, Yukito Kizawa i Yukie Sugawara. Madhouse (sezon 1) i Eight Bit (sezon 2) wyprodukowały serię anime. Na szczęście dla wszystkich międzynarodowych fanów light novel i anime, serial ten jest również dostępny w języku angielskim na kanale Aniplus Asia. Hanabee i Aniplex of America licencjonowały serię. The Irregular At Magic High School ma do tej pory dwa sezony, a oba sezony miały już premierę z 39 odcinkami. Przeczytaj ten artykuł, aby dowiedzieć się o dacie premiery 3 sezonu The Irregular At Magic High School!

The Irregular At Magic High School Season 3 Release Date

Jeśli jesteś fanem i oczywiście czytelnikiem light novel The Irregular At Magic High School, twoja ulubiona light novel została już zaadaptowana na serię anime. Ta lekka powieść powstawała od 2011 do września 2020 roku. Minęło już ponad 7 lat od premiery pierwszego sezonu The Irregular At Magic High School na MBS, Chiba TV, tvk, TVQ, TVh, AT-X, BS11, Tokyo MX, TVS, TV Aichi, GTV i GYT 6 kwietnia 2014 roku. Pierwszy sezon serialu anime składa się z 26 odcinków i zakończył się 28 września 2014 r. I prawie po sześciu latach od sezonu 1, sezon 2 The Irregular At Magic High School miał premierę 4 października 2020 roku. A każdy odcinek 2. sezonu ma premierę raz w tygodniu. Sezon 2 serialu anime składa się tylko z 13 odcinków, które zostaną zakończone 27 grudnia 2020 roku. Jednak fani czekają na datę premiery 3 sezonu, więc tak! Fani serii otrzymają sezon 3 już wkrótce. 31 grudnia 2021 roku ogłoszono, że powstanie sezon 3.

The Irregular At Magic High School Season 3 Story

The Irregular At Magic High School Season 3 Release Date
Nieregularnik w Magicznym Liceum

Serial anime Regular at magic High School jest serialem science fiction i został zaadaptowany z powieści o tej samej nazwie. Fabuła zwierząt obraca się wokół chłopca o imieniu Tatsuya Shiba, który jest ochroniarzem dla swojego rodzeństwa o imieniu Miyuki Shiba. Ale oni zapisują się do liceum, które zapisuje swoich uczniów zgodnie z magicznymi zdolnościami, które mają! 2. sezon Nieregularnych w Magicznym Liceum obraca się wokół całkiem tej samej fabuły, ponieważ oba sezony są adaptowane na podstawie tej samej light novel. Wszyscy fani muszą być w siódmym niebie na wieść, że ich ulubiona seria dostanie kolejny sezon. Więc tak! Sezon 3 The Irregular At Magic High School jest już za rogiem. Data premiery nie została jednak ogłoszona, ale poznamy ją już wkrótce.

Nieregularni w magicznym liceum Sezon 3 Bohaterowie

The Irregular At Magic High School Season 3 Release Date
The Irregular At Magic High School

Ta seria ma świetne połączenie postaci, które sprawiają, że zarówno ta seria anime, jak i light novel są warte oglądania i czytania. Bohaterami nieregularnika w Magic High School są Tatsuya Shiba (brat Miyuki Shiby); Miyuki Shiba (siostra Tatsuyi Shiby); grupa Tatsuyi (Erika Chiba, Leonhart Saijo, Mizuki Shibata, Mikihiko Yoshida, Honoka Mitsui, Shizuku Kitayama i Minami Sakurai); Mayumi Saegusa; Naotsugu Chiba; Katsuto Jumonji; Masaki Ichijo; Yakumo Kokonoe; Haruka Ono; Pixie; Zhou Gongjin; Angelina Kudo Shields i wiele innych wspaniałych postaci. Jednak nie ma jeszcze ogłoszenia listy bohaterów 3. sezonu.

The Irregular At Magic High School Season 3 Trailer

Teaser serialu The Irregular At Magic High School został już opublikowany i można go obejrzeć! Twórca The Irregular at Magic High School już zapowiedział produkcję 3 sezonu, więc wkrótce możemy otrzymać teaser 3 sezonu. Jeśli chcesz obejrzeć oba sezony The Irregular At Magic High School, to na szczęście są one dostępne na stronie Netflix przez subskrypcję. Powinieneś spróbować, a na pewno pokochasz to anime science fiction.

Jak oceniasz artykuł?