The Pursuit Of Love Sezon 2 Data premiery i spoilery!

W pogoni za miłością (The Pursuit of Love) to brytyjski miniserial telewizyjny z elementami dramatu uczuciowego, skomponowany i koordynowany przez Emily Mortimer, oparty na powieści o podobnej nazwie autorstwa Nancy Mitford. Zadebiutował 9 maja 2021 r. Emily Mortimer została zgłoszona jako eseistka i szefowa serialu, a Lily James występuje w nim. The Pursuit of Love to powieść autorstwa Nancy Mitford, po raz pierwszy wydana w 1945 roku, składająca się z trzech części, opowiadająca o angielskiej rodzinie z wyższych sfer w czasie wojny, z serdecznym wyznaniem Lindy Radlett, opisanym przez jej kuzynkę Fanny Logan.

Mimo że jest to satyra, historia ma straszne wskazówki. akcja rozgrywa się w Europie przed II wojną światową, a historia śledzi poczynania powabnej Lindy Radlett i jej najbliższej Fanny Logan. To niemądre dzieło sztuki o dorastaniu wśród wyjątkowych i łatwowiernych w Anglii i odkrywaniu miłości w każdym z nieakceptowanych miejsc jest obecnie powodem powstania eleganckiego serialu telewizyjnego.

Pożerani przez pragnienie uczucia i małżeństwa, dwoje z nich szuka najlepszego współmałżonka. W pierwszym sezonie „W pogoni za miłością” ma w sumie 3 sezony. Oto wszystkie szczegóły dotyczące The Pursuit of Love Season 2 Release Date.

The Pursuit of Love Season 2 Release Date

The Pursuit Of Love Season 2 Release Date

Nie ma jeszcze oficjalnej daty premiery 2. sezonu, 1. sezon pojawił się w tym roku z 3 odcinkami, a będzie ich 6.6 IMDb ocena 10. W Wielkiej Brytanii każdy z trzech odcinków jest obecnie dostępny do oglądania na stronie BBC iPlayer.

The Pursuit of Love zadebiutuje na Amazon Prime Video w piątek 30 lipca w USA. Widzowie bardzo lubią ten serial i czekają na The Pursuit of love Sezon 2. Program z pewnością doczeka się 2. sezonu i możemy założyć, że zostanie on zaktualizowany w połowie lub pod koniec 2022 roku. Jeśli dostaniemy jakieś informacje na temat tego serialu, na pewno je tutaj zaktualizujemy. Jak na razie nie ma daty premiery The Pursuit of Love Season 2.

The Pursuit ofLove Sezon 2 Fabuła

Odcinek 1 rozpoczyna się spotkaniem Lindy i jej kuzynki Fanny, które przeżywają swoje dzieciństwo na angielskiej wsi. Linda ma niezwykle niezwykły charakter i jest przedstawiana przez swoją rodzinę jako osoba gorączkowo oddana sercu. Fanny jest wychowywana przez swoją ciotkę, ponieważ jej matka „The Bolter” się przelała. Ona chodzi na zajęcia, ale Linda nie, bo jej tata gardzi pouczonymi paniami. Ufają, że ich życie się zacznie. Spotykają sąsiada, Lorda Merlina, przedstawionego jako rzemieślnika i nieprzewidywalnego. Na balu Linda poznaje Tony’ego Kroesiga, dziecko bogatego inwestora z Tory, który stanie się jej ukochanym.

Linda wychodzi za mąż za Tony’ego Kroesiga i rodzi jego dziecko, Moirę. Fanny poślubia Alfreda, naukowca z Oksfordu, i też spodziewa się dziecka. Linda ma problemy z transportem i po ciąży i nie nawiązuje więzi ze swoim dzieckiem. Przez wiele lat spotyka się z „Babbles”, którzy świętują wieczorową porą, gromadząc szacownych mężczyzn, wśród których jest lord Merlin. Jej związek z Fanny okazuje się bardziej niekonsekwentny, mimo że powtarza, iż bez niej byłaby zagubiona. Podczas obiadu u teściów Linda poznaje Christiana Talbota, socjalistę, i oddziela swoją lepszą połowę, która poślubia jego wyjątkową damę, Pixie.

The 3rd Odcinek rozpoczyna się od przeprowadzki Lindy do poziomu w Chelsea, oferowanego przez władcę Merlina, która traci nadzieję na adorację Christiana lub na pojawienie się w jej życiu jakiegokolwiek śruby. Pracuje w socjalistycznej księgarni. Jej młodsze rodzeństwo zapisuje się na hiszpański konflikt, a ona i Christian wyjeżdżają, by prowadzić działalność filantropijną wśród hiszpańskich wygnańców. Fanny jest zirytowana jej odejściem, ponieważ czuje się opuszczona, a także dlatego, że jej życie małżeńskie ogranicza się do obowiązków rodzicielskich, podczas gdy jej partner bierze udział w dyskusjach i pracach naukowych.

MUST-READ|| Insatiable Season 3 Renewed or Cancelled? Know Here!

W Hiszpanii Christian zdradza ją z Lavender. Linda odkrywa i gorączkowo wraca do Londynu. Kiedy nie może wyjechać z Paryża, postanawia spotkać się z Fabrice’em de Sauveterre i poznać tę wytworną kobietę, obdarowując ją prezentami. Mówi, że jest zadowolona, jednak kiedy lord Merlin, Fanny i jej wuj Davey przyjeżdżają do Paryża, Merlin komentuje, że jest jej nieprzyjemnie szkoda. Wraca do Londynu, gdy zaczyna się konflikt. Fabrice chwilowo do niej dołącza, a ona jest w ciąży. Wychodzi z domu, gdzie płodzi potomka i przekazuje go dalej. Fanny z radością przyjmuje wiadomość, że odeszła. Scena końcowa to swobodne spotkanie w pokoju dziecinnym pomiędzy Fanny, jej mamą i ciocią, gdzie rozmawiają o swoich oczekiwaniach, że później panie nie będą ograniczone do bycia naprawiaczem lub śrubokrętem.

The Pursuit of LoveSeason 2 Trailer

Nie ma jeszcze zwiastuna 2. sezonu serialu The Pursuit of Love, ale BBC udostępniło główny zwiastun 23 kwietnia, publikując go na Twitterze. Zdjęcia odbywały się w Bath i Bristolu przez cały rok 2021 i szczerze mówiąc, wyglądają znakomicie, z elitarną obsadą aktorów. Jesteśmy wyjątkowo chętni do obejrzenia tego serialu, a jego świetne wątki sprawiają, że czekamy na nowy zwiastun 2. sezonu.

Pogoń za miłością Sezon 2Cast

Oto główna obsada Lily James W roli Linda Radlett, Andrew Scott jako Lord Merlin, Emily Beecham jako Fanny Logan, Dominic West jako wujek Matthew, Cart Wells jako ciotka Sadie, John Heffernan jako Davey Beattie, Edmondson jako Louisa Radlett, Assaad Bouab jako Fabrice de Sauveterre, Shazad Latif jako Alfred Wincham, Freddie Fox jako Tony Kroesig, Emily Mortimer jako The Bolter, Georgina Morgan jako młoda Fanny.

MUST-READ|| Gilmore Girls Season 8 Release Date and Plot Possibilities!

Jak oceniasz artykuł?