The Saga of Tanya the Evil Sezon 2 Data premiery

The Saga of Tanya the Evil to japoński telewizyjny serial anime w reżyserii Yutaka Uemura. Serial został wyprodukowany przez Sho Tanaka, Norifumi Kikujima, Takuya Tsunoki, Noritomo Isogai i Keisuke Arai. Autorem fabuły serialu jest Kenta Ihara. Premiera serialu odbyła się 6 stycznia 2017 roku, a zakończenie 31 marca 2017 roku, w sumie 12 odcinków.

Serial zyskał sympatię fanów i widzów, a nawet otrzymał pozytywne recenzje od krytyków, co znalazło odzwierciedlenie w jego oglądalności. Serial posiada unikalną fabułę, dzięki czemu zdobył uznanie na całym świecie.

The Saga of Tanya the Evil Season 2 Release Date

Saga Tanya the Evil Sezon 2 Data premiery
Saga o złej Tanyi

Odkąd anime się skończyło, fani chcą wiedzieć wszystko o 2. sezonie jednej z najbardziej lubianych przez nich serii anime. Dobrze trafiliście, ponieważ podamy Wam wszystkie informacje związane z tym serialem. Według różnych doniesień, twórcom pozostało wystarczająco dużo materiału, aby kontynuować drugi sezon Sagi o Tanyi Złej. Cóż, nie mamy jeszcze oficjalnego potwierdzenia. Tak, to popularne anime powróci w drugim sezonie. Twórcy ogłosili tę wiadomość za pośrednictwem filmu wideo, ale nie powiedzieli nic o dacie premiery serialu. Premiera serialu może nastąpić w 2022 roku lub we wczesnych miesiącach 2023 roku. Na razie nie pozostaje nam nic innego, jak czekać na oficjalny komunikat twórców dotyczący daty premiery drugiego sezonu tego popularnego serialu.

The Saga of Tanya the Evil Season 1 Release Date 6 stycznia 2017 r
Saga o Tanyi Zło Sezon 1 Data zakończenia 31 marca 2017 r
Saga o Tanyi Zło Sezon 2 Data premiery Jeszcze nie ogłoszono

Saga o Tani Zło Sezon 2 Fabuła

Akcja serialu rozgrywa się w 2013 roku we współczesnym Tokio, gdzie ateistyczny Japończyk zostaje zamordowany przez swojego podwładnego, którego kilka dni temu zwolnił z pracy z powodu słabych wyników. Ten podwładny ogłasza się Bogiem, który zabił ateistę za brak wiary.

Osoba ta odrodziła się w tym świecie jako Tanya Degurechaff, która jest osieroconą dziewczynką. Byłoby ciekawie wiedzieć, co się stanie dalej. Jeśli chcecie dowiedzieć się, co będzie dalej, musicie obejrzeć serial. Nie zdradzimy tutaj żadnych spoilerów.

Saga o Tanyi Zło Sezon 2 Postacie

Saga o Tanyi Zło Sezon 2
Saga o Tanyi Złoczyńcy

Ponieważ jest to animacja, serial nie ma żadnej obsady. Przedstawia postacie i artystów, którzy użyczyli głosu tym postaciom. Tanya Degurechaff jest młodą i piękną dziewczyną o blond włosach. Posiada magiczne moce, które pomagają jej latać. Aoi Yuki użyczyła swojego głosu postaci. Viktoriya Ivanovna jest podporucznikiem i służy pod Tanyą Degurechaff. Jest ona uciekinierką z rewolucji w Związku Ruskim i lepiej zna prawdziwą osobowość Tanyi. Boi się tego, ale jednocześnie szanuje swoją osobowość. Wie, że jej surowe traktowanie żołnierzy ma na celu zapewnienie im przetrwania. Tej postaci głosu użyczyła Saori Hayami.

Erich Rerugen zna Tanys od czasu, gdy wstąpiła do wojska. Erich jest podpułkownikiem w wojsku cesarskim. Poznał prawdziwą naturę Tanyi podczas jej treningu. Shin- Ichiro Miki użyczył swojego głosu tej postaci. W serialu pojawia się wiele innych postaci i artystów głosowych.

Saga o Tanyi Złej Sezon 2 Zwiastun

Jak na razie nie ma zwiastuna drugiego sezonu tego popularnego anime. Jeśli chcesz obejrzeć ten film, wystarczy, że klikniesz na link podany powyżej, a film z zapowiedzią odnowienia zostanie odtworzony automatycznie. Nie udało nam się znaleźć zwiastuna pierwszego sezonu serialu. Jeśli uważasz, że fabuła anime jest interesująca i chcesz wiedzieć, co się stanie na końcu, możesz obejrzeć ten serial na stronie Netflix. Dajcie nam znać w komentarzach, co sądzicie o tym serialu po jego obejrzeniu. Mamy nadzieję, że spodoba się wam ten serial. Wkrótce się odezwiemy. Miłego oglądania!

Jak oceniasz artykuł?