The Sopranos Season 7 Release Date & Story Updates!

The Sopranos – serial kryminalny i seryjny – jest uwielbiany przez widzów.

Amerykański serial kryminalny „Sopranos”, w którym występują James Gandolfini, Michael Imperioli, Robert Iler, Steven Van Zandt, Lorraine Bracco, Jamie-Lynn Sigler, Dominic Chianese, Edie Falco i Tony Sirico, a twórcą serialu jest David Chase. Producentami wykonawczymi serialu są Matthew Weiner, Mitchell Burgess, Brad Grey, Terence Winter, David Chase, Ilene S. Landress, i Robin Green. Miejscem akcji jest New Jersey i Silvercup Studios w Nowym Jorku, a zdjęcia realizują Phil Abraham i Alik Sakharov. 10 stycznia 1999 roku na antenie HBO został wyemitowany pierwszy sezon serialu The Sopranos, który doczekał się 6 sezonów liczących łącznie 86 odcinków, a jego emisja zakończyła się 10 czerwca 2007 roku.

The Sopranos Season 7 Release Date

The Sopranos Season 7 Release Date

Chase Films, HBO Entertainment i Brad Grey Television wykonali świetną robotę i to jest powodem sukcesu serialu. The Sopranos zebrał nie tylko dobre recenzje, ale otrzymał też świetne oceny od krytyków. Rotten Tomatoes ocenił serial na 92%, podczas gdy otrzymał on 9.2 na 10 według IMDb. Pierwszy sezon serialu miał swoją premierę 10 stycznia 1999 roku, a następnie trwał przez 13 odcinków i zakończył się 4 kwietnia 1999 roku. 16 stycznia 2000 roku widzowie otrzymali kolejny sezon serialu The Sopranos, wraz z 13 odcinkami, który został zakończony 9 kwietnia 2000 roku. Prawie po roku od emisji drugiego sezonu, 4 marca 2001 roku, odbyła się premiera trzeciego sezonu, który został zakończony 20 maja 2001 roku.

Czwarty sezon serialu został wyemitowany 15 września 2002 roku i liczył 13 odcinków, a zakończył się 8 grudnia 2002 roku. Sezon 5 pojawił się po prawie dwóch latach, 7 marca 2004 roku i trwał do 6 czerwca 2004 roku. Sezon szósty ma w sumie 21 odcinków, które miały premierę w dwóch częściach i trwały od 12 marca 2006 roku do 10 czerwca 2007 roku. Minęło już prawie 15 lat, ale wszyscy widzowie wciąż czekają na sezon 7. Z przykrością informujemy, że do tej pory nie ma żadnych informacji od twórców na temat przedłużenia lub anulowania 7. sezonu. Minęło 15 lat, szanse na 7. sezon są prawie zerowe.

The Sopranos Sezon 1 Data premiery 10 stycznia 1999 r
The Sopranos Sezon 2 Data premiery 16 stycznia 2000 r
The Sopranos Sezon 3 Data premiery 4 marca 2001 r
The Sopranos Sezon 4 Data premiery 15 września 2002 r
The Sopranos Season 5 Release Date 7 marca 2004 r
The Sopranos Sezon 6 Data premiery 12 marca 2006 r
The Sopranos Sezon 7 Data premiery Prawie odwołany

Historia serialu „The Sopranos” sezon 7

The Sopranos rozpoczął się pod koniec XX wieku i trwał do pierwszej dekady XXI wieku i spotkał się z dużym zainteresowaniem widzów i krytyków. Fabuła serialu The Sopranos obraca się wokół włosko-amerykańskiego gangstera z New Jersey, Tony’ego Soprano, a historia zaczyna się, gdy próbuje on pogodzić swoją rolę szefa z życiem osobistym i rodzinnym. To był dobry spoiler do serialu, aby poznać więcej historii powinieneś koniecznie spróbować. Jednak fabuła 7. sezonu nie została ogłoszona, ponieważ nic nie wiadomo o odnowieniu lub anulowaniu serialu.

The Sopranos Sezon 7 Obsada

The Sopranos Sezon 7 Data premiery

Serial ma wspaniałą obsadę i to jest powód, dla którego serial był tak długo emitowany. Zapoznajmy się z obsadą poprzednich sezonów: Tony Soprano – James Gandolfini; Dr. Jennifer Melfi – Lorraine Bracco; Carmela – Edie Falco; Meadow – Jamie-Lynn Sigler; Anthony Jr. („A.J.”W filmie występują: Livia – Nancy Marchand; Janice – Aida Turturro; Corrado „Junior” Soprano – Dominic Chianese; Tony Blundetto – Steve Buscemi; Christopher Moltisanti – Michael Imperioli; Silvio Dante – Steven Van Zandt; Patsy Parisi – Dan Grimaldi; Furio Giunta – Federico Castelluccio; Bobby „Bacala” Baccalieri – Steven R. Schirripa; Richie Aprile – David Proval; Ralph Cifaretto – Joe Pantoliano; Eugene Pontecorvo – Robert Funaro; Vito Spatafore – Joseph R. Gannascoli i wielu innych. Nie ma jednak listy obsady 7 sezonu i nie wiadomo, czy zostanie on odnowiony, czy nie.

The Sopranos Sezon 7 Trailer

Na stronach internetowych można obejrzeć zwiastuny poprzednich sezonów, ale nie ma zwiastuna sezonu 7, ponieważ nie został on jeszcze odnowiony. Jeśli nie oglądałeś poprzednich sezonów serialu, możesz je obejrzeć na Disney + Hotstar. Dajcie nam znać w komentarzach, co sądzicie o serialu. Do tego czasu bądź na bieżąco z Site, gdzie znajdziesz więcej takich artykułów o swoich ulubionych serialach i filmach!

ZOBACZ: The Responder Season 2 Release Date Updates

Jak oceniasz artykuł?