Tonikaku Kawaii Sezon 2 Data premiery i spoilery

Tonikaku Kawai, znany również jako Tonikawa: Over the Moon For You, jest niezwykle zdrowym anime z unikalnym podejściem do gatunku romantycznego w anime. Główni bohaterowie są po prostu uroczy, a widzowie nie mogą mieć ich dość. Widzimy, jak piękny związek rozwija się powoli, a czas płynie wolniej. Pięknie napisane postacie z odrobiną inspiracji starożytną japońską opowieścią o Kaguya Hime, znaną również jako Księżycowa Księżniczka, nadają serii niepowtarzalny charakter, który wyróżnia ją nawet w ogromnej domenie rom-comów. Muzyka przewodnia jest słodka i dobrze komponuje się z fabułą, tworząc idealny nastrój dla serii. Główna para stała się niezwykle popularna, mimo że pochodziła z sezonowego anime, co całkiem dobrze tłumaczy wpływ, jaki wywarła ta seria.

Tonikaku Kawaii Sezon 2 Data premiery

Nawet po nakręceniu tylko jednego sezonu, składającego się z 12 odcinków i OVA, serial Tonikaku Kawai zyskał ogromną rzeszę fanów. Fani nie mogą się doczekać, aby zobaczyć więcej jednej z najbardziej ulubionych zdrowych par. Nie podano jeszcze oficjalnej informacji na temat premiery drugiego sezonu, ale oczekuje się, że ukaże się on w 2022 roku.

Fabuła Tonikaku Kawaii Sezon 2

Tonikaku Kawai
Tonikaku Kawai

Miłość. Piękna, chwytająca za serce rzecz, która nie zna granic i istnieje na Ziemi, nie tylko wśród ludzi, ale także wśród zwierząt. Miłość jest czymś, co nie ma granic, niezależnie od tego, czy jest to miłość romantyczna, czy jakakolwiek inna.

Romantyczna miłość między ludźmi zazwyczaj przebiega w podobny sposób: dwoje ludzi poznaje się, potem stają się sobie bliscy, następnie angażują się romantycznie, a na końcu biorą ślub. Seria Tonikaku Kawai ma jednak inne i wyjątkowe podejście do sprawy. W tej serii widzimy, jak główna para najpierw bierze ślub, potem się poznaje, a następnie angażuje się romantycznie, a ich uczucia do siebie pogłębiają się z czasem. Poznajemy życie małżeńskie Nasy Yuzaki i Tsukasy Yuzaki.

Na początku widzimy Nasa jako osobę zdeterminowaną, która wydaje się mieć poukładane całe swoje życie i solidny plan na przyszłość. Jego planowanie nie było tylko czczą gadaniną, a jego potencjał był wystarczająco widoczny, aby udowodnić jego determinację w dążeniu do osiągnięcia przyszłości, którą sobie zaplanował.

Był bardzo pewny siebie i dawał z siebie wszystko w nauce, do tego stopnia, że wyróżniał się pod względem ocen i umiejętności akademickich. Wszystko to wskazywało na świetlaną, obiecującą przyszłość, jaką miał przed sobą Nasa. Jednak los miał dla Nasa coś jeszcze w zanadrzu. Los nie był tak łaskawy dla Nasy, by mógł on spełnić swoje marzenie. Jego życie pozornie toczyło się gładko dzięki doskonałym wynikom w nauce, ale wszystko zmieniło się pewnej fatalnej nocy.

Także- Gwiazda WWE, Sasha Banks Mąż i styl życia!

Tej nocy jego życie skręciło w kierunku, o którym nawet sobie nie wyobrażał. Tej nocy Nasa napotkał piękną pannę po drugiej stronie ulicy, na której stał, zahipnotyzowany jej urodą Nasa był tak oczarowany jej pięknem, że stracił świadomość otoczenia i próbował zbliżyć się do panny, która była piękna jak księżyc po drugiej stronie ulicy. Ale po drodze spotkał go nieszczęśliwy wypadek, w którym uderzyła w niego jadąca ciężarówka.

Jednak na szczęście dla niego, przeżył wypadek ledwie dzięki szybkiej akcji przeprowadzonej przez tę samą pannę, którą oczarował się Nasa. Tego dnia panną młodą była nie kto inny jak Tsukasa. Tsukasa i Nasa byli ciężko ranni, jednak Tsukasa był w stanie chodzić, jednak z drugiej strony sytuacja Nasy nie była tak dobra, krwawił na wszystkie strony i ledwo zachowywał przytomność. Ale nawet w tej tragicznej sytuacji podszedł do Tsukasy, by nawiązać z nią kontakt, pokazując, jak bardzo Nasa był zauroczony Tsukasą.

Nasa zdawał sobie sprawę, że jest to dla niego sytuacja „zrób to lub zgiń” i że może już nigdy w życiu nie spotkać Tsukasy, a tego nie chciał, więc zebrał w sobie całą siłę i odwagę, by wyprosić Tsukasę, nawet w sytuacji, w której jego ciało było kaleką. Niespodziewanie Tsukasa przyjął jego propozycję, ale postawił dziwny warunek: Nasa musi poślubić Tsukasę, aby móc się z nią umówić. To spotkanie stało się początkiem wspaniałej podróży przez życie małżeńskie Tsukasy i Nasy, podczas której stopniowo zbliżają się do siebie i powoli odkrywają siebie nawzajem.

Tonikaku Kawaii Sezon 2 Postacie

Tonikaku Kawai
Tonikaku Kawai

Tsukasa Yuzaki- japońska aktorka głosowa Akari Kito z prefektury Aichi, Japonia, gra rolę Tsukasy w serialu anime. Wciela się również w rolę Nezuko z szeroko cenionej serii Demon Slayer, Kotoko z Kyokou Suiri i wielu innych.

Poprzedni sezon tego niesamowitego anime można obejrzeć tutaj Gogoanime.

Także- Sezon na komórki Yumi 2 Data premiery i oczekiwania!

Jak oceniasz artykuł?