Tower of God Season 2 Release Date i wszystko, co wiemy

Tower of God Sezon 1 Oficjalny zwiastun

S.I.U. napisał i stworzył Tower of God, południowokoreańską manhwę, która została wydana jako webtoon. W czerwcu 2010 roku został wyemitowany w sieci webtoon korporacji Naver, a pojedyncze odcinki zostały zebrane i rozprowadzone przez Young Com w ośmiu tomach, począwszy od lipca 2021 roku. Od lipca 2014 roku Line Webtoon zaczęła dostarczać oryginalne angielskie wersje Tower of God.

Posiada grę mobilną, jak również produkty. Telecom Animation Film zaadaptował web manhwę na serial anime w Japonii, który pierwotnie był emitowany na Naver Season On w Korei Południowej, a następnie został wyemitowany w Japonii wkrótce potem. Po raz pierwszy wyemitowany w kwietniu i czerwcu 2020 roku. Crunchyroll autoryzował i wyemitował japońską wersję anime na swojej platformie streamingowej.

Tower of God Season 2 Release Date

W sierpniu 2020 roku zakończy się pierwszy sezon „Tower of God”. Niestety, Crunchyroll wciąż nie ogłosił daty premiery drugiego sezonu, ani nawet nie ogłosił, czy serial zostanie odnowiony.

Crunchyroll, z drugiej strony, do tej pory nie odwołał emisji serialu. Nadal istnieje szansa, że sezon 2 zostanie wydany w przyszłości. Jeśli Crunchyroll planuje drugi sezon „Tower of God”, ludzie mogą się spodziewać jego premiery w grudniu 2022 roku. Na razie jest to jednak tylko teoria.

Tower of God Season 1 Release Date 1 kwietnia 2020 r
Tower of God Sezon 1 Data zakończenia 24 czerwca 2020 r
Wieża Boga Sezon 2 Data premiery Jeszcze nie ogłoszono

Tower of God Season 2 Expected Story

Tower of God Sezon 2 Data premiery
Wieża Boga

Sezon 1 Tower of God doszedł do całkiem interesującego zakończenia. Bam połączył się z Rachel po przejściu przez całą drogę przez wieżę dla jej dobra. Bam obiecał Rachel, że on i jego kumple pomogą jej w Teście Administratora, ale Rachel zdradziła go w ostatniej chwili z powodu własnej chciwości.

Jej przeszłość również została pokazana, jak wykorzystała Bama, by dostać się do wieży, a w rzeczywistości wyrzuciła Bama poza warstwę ochronną, ostatecznie go zabijając.

Z drugiej strony, Bam wciąż żyje i jest zmotywowany, by wejść na Wieżę i poszukać odpowiedzi na działania Rachel. Przed zdeterminowanym Bamem stoi jeszcze więcej przeszkód. Ponadto, Tower of God Sezon 2 będzie kontynuował niebezpieczną wyprawę Bama na szczyt wieży.

Tower of God Sezon 1 Fabuła

W finale 1. sezonu ujawniono część przeszłości Rachel. Myślała, że wieża ją wezwała, ale gdy przyszła, Headon poinformował ją, że wieża jej nie wezwała i że jest zbyt słaba, by wejść do środka. Błaga o każdą możliwą okazję, by stać się niezwykłą. Headon obezwładnia ją, a ona patrzy, jak Bam zbliża się i pokonuje pierwszy test. Jest zazdrosna o Bama i chce być wyjątkowa. Headon stawia ją przed wyjątkowym wyzwaniem, mówiąc jej, że jeśli pokona Bama własnymi rękami, będzie mogła wstąpić na wyższy poziom.

Chce otrzymać specjalną broń (ponieważ Bam otrzymał ją przed nią), a Headon zapewnia jej ochroniarza, który raz umrze w jej zastępstwie, dając jej tym samym dwa życia. Przedostaje się przez wieżę, świadoma, że musi zabić Bama, ale nie ma na to siły. W jej głowie narasta zazdrość, błagając go, by trzymał się od niej z daleka. Powiedziano jej, że jeśli będzie czekać wystarczająco długo i zwracać uwagę na znaki, będzie miała okazję go zamordować.

W rezultacie daje się ona porwać Hohowi i wykorzystuje ochroniarza, by skończyć martwa, a potem wrócić. Poczekała, aż Bam zostanie ranny, zanim wepchnęła go do jeziora Shinsu. Kiedy inni odkrywają ją samotną, pytają, gdzie jest Bam, a ona odpowiada, że byk przybył, zanim zemdleje. Zakładając, że Bam został pokonany, wszyscy zgadzają się pomóc Rachel dostać się na szczyt w ramach przysługi dla niego. Rachel dziko chichocze w swoim pokoju tuż po próbach, a potem ukrywa twarz, popadając w konflikt na temat tego, co uniosła, ale jest zmotywowana, by dotrzeć na szczyt.

Bam budzi się ciężko ranna w głębokiej pieczarze po tym, jak wszyscy wyruszyli na kolejny poziom. Rachel go popchnęła, wspomina. Próbując odkryć własne rozwiązania, decyduje się na wspinaczkę na wieżę.

Wieża Boga Sezon 2 Obsada

Tower of God Season 2 Release Date
Wieża Boga

Poniżej znajduje się przypuszczalna obsada 2. sezonu „Tower Of God.” Matthew jest wśród członków obsady. Rak Wraithraiser jest grany przez Davida Rudda, a Bam przez Johnny’ego Yonga Boscha. Chris Hackney wcielił się w postać Agnes Khun Aguero, Cherami Leigh w postać Anaak Jahad, Valerie Rose Lohman w postać Rachel, Trent Mills w postać Lero Ro, Scott Whyte w postać Shibisu, Hochu Otsuka w postać Headona, Kazuyuki Okitsu w postać Evana Edrocha, Takuya Eguchi w roli Shibisu, Toshinari Fukamachi w roli Hatza, Jeannie Tirado w roli Endorsi Jahad, Christina Valenzuela w roli Sereny, Kira Buckland w roli Yuri Jahad, Kyle McCarley w roli Evana Edrocha.

Gdzie oglądać serial Wieża Boga?

Netflix serial jest już dostępny do oglądania.

Tower of God Sezon 2 Trailer

Drugi sezon „Tower of God” nie doczekał się jeszcze oficjalnego zwiastuna. Zwiastun pierwszego sezonu jest dostępny na YouTube oraz na górze tego artykułu.

Jak oceniasz artykuł?