Triad Princess Sezon 2 Data premiery

Tajwańskie seriale cieszą się ostatnio dużym zainteresowaniem, szczególnie w Azji Wschodniej i Południowo-Wschodniej, a Triad Princess jest jednym z pierwszych dostępnych w serwisie Netflix. Poza Tajwanem stopniowo pojawiają się fani K-drama, a także ci, którzy są ich znakami rozpoznawczymi. Powodem, dla którego tajwańskie seriale cieszą się obecnie tak dużym zainteresowaniem, jest fakt, że skupiają się one głównie na romansach, a nie thrillerach i kryminałach.

Pierwszy sezon Triad Princess, składający się z ponad sześciu odcinków, został udostępniony na Netflixie 6 grudnia 2019 r. i już zyskał zwolenników. Co ciekawe, fani już nie mogą się doczekać premiery drugiego sezonu. Jeśli jesteś jednym z tych fanów, nie ma lepszego miejsca, by dowiedzieć się, co dzieje się z następnym rozdziałem, niż właśnie tutaj.

Jeśli jednak nigdy wcześniej nie słyszałeś o tym serialu, z przyjemnością przedstawimy Ci jego założenia. Należy jednak pamiętać, że ten artykuł może zawierać spoilery, więc należy postępować ostrożnie.

Triad Princess Season 2 Release Date

Triad Princess Season 2 Release Date
Triad Princess

W przeciwieństwie do programów ze Stanów Zjednoczonych i Wielkiej Brytanii, nie ma prawie tak dużo wiadomości i obiegu dla programów z innych krajów lub regionów, takich jak Triad Princess w Azji. Podsumowując, nie mamy pojęcia kiedy ukaże się kolejny sezon, ani żadnych informacji na temat jego produkcji w tym momencie.

6 grudnia 2019 roku Netflix udostępnił pierwszy sezon Triad Princess. Biorąc to pod uwagę, nie powinniśmy spodziewać się premiery drugiego sezonu w najbliższym czasie. Brak informacji na temat serialu również wydaje się sugerować, że nie ma planów na drugi sezon.

Triad Princess Season 1 Release Date 6 grudnia 2019 r
Triad Princess Season 2 Release Date Jeszcze nie ogłoszono

Triad Princess Sezon 2 Fabuła

Historia obraca się wokół Angie Ni (w tej roli Eugenie Liu), młodej, wesołej dziewczyny, która jest córką szefa triady Ni Kun (w tej roli Michael Huang), który przewodzi przerażającemu gangowi znanemu jako Cosmos. Ma 25 lat i jest zmęczona życiem w cieniu ojca przez tak długi czas. W końcu postanawia go opuścić i zacząć żyć własnym życiem.

Angie tworzy nową tożsamość i pracuje jako tajny ochroniarz dla znanej aktorki, wiedząc, że będzie się wyróżniać jako córka znanego przestępcy. Po rozpoczęciu nowego życia, Xu Yi Hang, w którym się zakochuje, wpada na swojego ukochanego.

Xu Yi Hang, z drugiej strony, nie jest dokładnie taki, jak się go przedstawia przed kamerami i paparazzi, i bardzo łatwo jest mu być sobą w towarzystwie Angie. Hang jest wkrótce zauroczony bezgraniczną radością i niewinnością Angie, a śnieżna kula romansu i emocji zaczyna toczyć się w dół śnieżnego szczytu, to jest do momentu, kiedy otrzymuje otwieracz oczu.

Kariera filmowa Hanga, w połączeniu z kryminalną przeszłością Angie, porównuje ich związek do Romea i Julii, w którym siły zewnętrzne nieustannie próbują rozdzielić tych dwoje.

Angie dosłownie stąpa po cienkim lodzie, ponieważ jest na celowniku mediów informacyjnych i paparazzi, ponieważ jest w pobliżu Hang. Mogłaby nieumyślnie ujawnić interesy ojca i działalność Cosmosu. To właśnie wystawia miłość Angie i Hanga na próbę, a ta zawsze się udaje, o czym przekonaliśmy się na przestrzeni lat.

Triad Princess Season 2 Cast

Triad Princess Season 2 Release Date
Księżniczka Triad

W Triad Princess, Eugenie Liu jest aktorką grającą Ni An Qi (znaną również jako Angie), główną rolę kobiecą. Eugenie rozpoczęła karierę z myślą o innych dziedzinach, takich jak dziennikarstwo i sport, mimo że jest córką Liu Minga, który również jest aktorem. Jako studentka rozważała połączenie swoich dwóch głównych zainteresowań w nadziei, że zostanie reporterką sportową, ale biorąc pod uwagę obecny stan rzeczy, ostatecznie wybrała aktorstwo.

Główną rolę męską, Xu Yi Hang, gra Jasper Liu, znany tajwański muzyk i model, który zadebiutował w 2011 roku jako aktor drugoplanowy w filmie „In Time with You.Od tego czasu Liu pojawiła się w wielu znanych programach telewizyjnych i filmach.

Wśród jego licznych ról można wymienić docenioną przez krytyków „The Patisserie with No Name”, w której gra głównego bohatera, a także znakomite występy m.in. w „Take Me To The Moon”, „When I See You Again”, „Once Upon a Love” i „Pleasantly Surprised”.

Jak oceniasz artykuł?