V Wars sezon 2 – data premiery, obsada i fabuła

V Wars, serial o wampirach Netflixa, wypuścił swój 10-odcinkowy sezon 5 grudnia 2019 roku, a my nadal możemy osobiście potwierdzić, że po ponad roku jest to całkowicie binge-worthy. V Wars z powodzeniem ponownie wprowadza horror do gatunku wampirów, ale nie w sposób, jakiego można by się spodziewać.

Byliśmy zaskoczeni tym, jak bardzo podobały nam się V Wars. Wampiryczna adaptacja Netflixa to po prostu straszna zabawa. Oto wszystkie powody, dla których V Wars nie powinno było zostać anulowane i dlaczego mamy nadzieję, że kiedyś doczeka się drugiego sezonu.

V Wars Sezon 2 Data premiery

Nie chcemy tu niczego zdradzać, ale możemy powiedzieć, że 1. sezon V Wars kończy się cliffhangerem. Co więcej, książki, na podstawie których powstał serial Netflixa, obejmują o wiele więcej zagadnień niż to, co zostało poruszone w 1. sezonie.

V Wars zostanie oficjalnie anulowany przez Netflix w 2020 roku, jak podaje TVLine. Była gwiazda serialu The Vampire Diaries, Ian Somerhalder, nie porzucił roli dr. Swann, mówiąc: „Nie, nie, to nie koniec drogi dla dr. Swann lub V Wars.” Jest wiele wspaniałych historii do opowiedzenia i zamierzam to zrobić.” Według Somerhaldera „V Wars” miało wystarczająco dużo widzów, by zagwarantować drugi sezon.

V Wars Season 2 Expected Story

V Wars
V Wars

V Wars śledzi losy naukowca Luthera Swanna, który obserwuje, jak wirus zmienia wielu ludzi na całym świecie, w tym najlepszego przyjaciela Swanna, Michaela Fayne’a, w krwiożercze wampiry, co prowadzi do wojny między nimi.

Ian Somerhalder, gwiazda serialu, powiedział agencji IANS, że nie może się doczekać wprowadzenia dwóch nowych hinduskich postaci w kolejnym sezonie.

„W drugim sezonie będziemy mieli okazję poznać postacie, którymi jesteśmy naprawdę podekscytowani” – powiedział.

„Zamierzamy połączyć dwie niesamowite indiańskie postaci – ojca i córkę.”

Sezon 2 prawdopodobnie rozpocznie się tam, gdzie zakończył się sezon 1, czyli w komiksach V Wars. Jeśli serial będzie kontynuacją drugiej komiksowej antologii V Wars: Blood and Fire, kruchy pokój, który został ustanowiony między ludźmi a wampirami, zostanie zachwiany, a wojna wampirów ponownie ogarnie świat.

W każdym razie, więcej Iana Somerhaldera, krwawych zabójstw wampirów i skomplikowanych relacji między ludźmi a wampirami jest w drodze.

V Wars Sezon 2 Obsada

Ian Somerhalder (The Vampire Diaries) ponownie wcieli się w rolę dr. Luther Swann, podczas gdy Adrian Holmes (19-2, Skyscraper) zagra Michaela Fayne’a, najlepszego przyjaciela wampira.

Peter Outerbridge, Laura Vandervoort i Kyle Breitkopf mogą powrócić, jeśli przeżyją ugryzienie wampira lub wbicie kołka w serce w pierwszym sezonie.

V Wars Sezon 1 Fabuła

V Wars na Netflixie
V Wars na Netflixie

Somerhalderowi udaje się sprawić, że zapominamy o Pamiętnikach wampirów, innym serialu o wampirach, któremu poświęcił osiem lat swojego życia. Podczas gdy fani Pamiętników Wampirów mogą oglądać powrót swojego ulubionego wampira, rola Somerhaldera jest tak odrębna, jak sam serial.

Swann i Faye są najlepszymi przyjaciółmi do czasu, gdy Michael zostaje zainfekowany tajemniczym wirusem, który zmienia go w wampira, a Fay staje się jedną z pierwszych ofiar Wojen Wampirów. Na szczęście dr. Swann jest epidemiologiem, który bada wzorce i przyczyny chorób. Gdy tajemnicza choroba rozprzestrzenia się, zaczyna gorączkowo próbować opracować lekarstwo, by uratować przyjaciela, a potem cały świat.

Sezon 1 V Wars ma wiele wzlotów i upadków. Zagmatwana linia czasowa serialu to nasz główny zarzut. Struktura fabuły sprawiła, że próbowaliśmy poskładać do kupy kilka szczegółów, ale te kwestie zostały ogólnie rozwiązane w następujących scenach. Fragmentaryczny styl nie umniejszył przyjemności z oglądania.

Wampiry zostały nam ponownie przedstawione

Wampiry dziesięć lat temu były zdecydowanie bardziej seksowne i straszne, ale nie mówimy, że to coś złego. Uwielbiamy stłumione pragnienia tak samo jak każdy fan romansów, ale ten wątek został wyssany do cna (przepraszam, nie przepraszam).

Poprzez dodanie twistu, V Wars Znacznie podnosi współczynnik strachu. Serial oparty jest na serii książek o apokalipsie wampirów autorstwa Jonathana Mayberry’ego, autora bestsellerowych powieści New York Timesa i pięciokrotnego laureata Bram Stoker Award. Najbardziej przerażające jest to, że Mayberry’emu udało się sprawić, że wampiry stały się realną rzeczywistością.

Jak oceniasz artykuł?