Vivy – Pieśń Fluorytowego Oka Sezon 2 Aktualizacja daty premiery

Pierwszy sezon Pieśni Fluorytowego Oka Vivy jest pełen dramatyzmu i wzbogacony o elementy fikcyjne, które wywodzą się z wiedzy naukowej. Jest to oryginalny serial telewizyjny anime, który został umiejętnie wyreżyserowany przez reżysera Shinpei Ezaki. Została ona dobrze zmontowana i oprawiona przez Tappei Nagatsuki i Eiji Umehara. Wit Studio wraz z producentami Yuumą Takahashi i Hitoshim Itou pomogło w rozpoczęciu produkcji tego serialu. To anime zadbało o wszystkie zaawansowane technologicznie aspekty i szczegóły wizualne dzięki doskonałemu zespołowi zajmującemu się efektami wizualnymi. Projekty postaci zostały wykonane tak dobrze, że fabuła stała się jeszcze bardziej żywa dzięki wizualizacji postaci. Yūichi Takahashi jest ceniony za przerażająco dobre projekty postaci. Serial był emitowany w 2021 roku od kwietnia do czerwca. Program ma jeden sezon z trzynastoma odcinkami, który jest obecnie emitowany w kilku sieciach, takich jak Tokyo MX, GYT, GTV, BS11, MBS, Me-Tele, HBC, RKB, a także w sieciach angielskich, w tym Aniplus Asia. Po wydaniu tego anime ukazała się także manga i adaptacja powieściowa.

Vivy Fluorite Eye’s Song Season 2 Release Date

Vivy Fluorite Eye
Pieśń Fluorytowego Oka Vivy

Pierwszy sezon wciągającej piosenki Vivy Fluorytowe Oko miał premierę od 3 kwietnia 2021 roku do 19 czerwca 2021 roku, z udanym przebiegiem trzynastu odcinków w odstępie tygodnia. Serial zyskał ogromną popularność i rzeszę fanów, która wciąż się powiększa. Otrzymał też wiele prestiżowych recenzji i ocen. Na przykład, IMDb ocenił serial na 8.3 na 10, podczas gdy MyAnimeList oceniła 8.5 z 10. Niestety, nie ma oficjalnego potwierdzenia ze strony twórców, producentów, reżysera ani żadnej innej części zespołu na temat powrotu serialu. Fani wciąż mają nadzieję na kontynuację tego wciągającego serialu z niezwykle świeżym pomysłem.

Seasons Daty wydania
Pieśń Fluorytowego Oka Vivy Sezon 1 Data premiery 3 kwietnia 2021 r
Vivy Piosenka Fluorytowego Oka Sezon 1 Data zakończenia 19 czerwca 2021
Vivy Fluorite Eye’s Song Season 2 Release Date Jeszcze nie ogłoszono
Vivy Fluorite Eye’s Song Sezon 2 Data premiery

Vivy Pieśń Fluorytowego Oka Sezon 1 Podsumowanie

Fabuła „Vivy Fluorite Eye’s Song” jest dokładnie przemyślana i stanowi niezwykle świeżą koncepcję. Opowiada on o ludziach badających sztuczną inteligencję w sposób, który służy głównie ludzkim emocjom. W trakcie tego procesu odkryto, że istoty o sztucznej inteligencji działają najlepiej, gdy mają tylko jedno zadanie do wykonania. Sztuczna inteligencja diva została stworzona, aby uszczęśliwić wszystkich swoimi umiejętnościami wokalnymi, ale na jej drodze staje pewien futurystyczny program. Historia pokazuje, że wszyscy pracują razem, aby zaprowadzić pokój w dystopijnej przyszłości.

Vivy Fluorite Eye’s Song Sezon 1 Postacie

Vivy Fluorite Eye
Piosenka Vivy Fluorytowe Oko

Postacie są zróżnicowane i podzielone na istoty, które są w większości kierowane przez sztuczną inteligencję, podczas gdy inny główny sektor postaci to ludzie. Niektóre ze sztucznie inteligentnych postaci to Vivy, Matsumoto, Estella, Elizabeth, Grace itp. Vivy dostała rolę divy wokalnej, w której musi wykazać się swoimi umiejętnościami śpiewu. Postanawia obrać kurs na rozwiązanie problemów między ludźmi a SI. Aktorka głosowa: Voiced by: Atsumi Tanezaki po japońsku i Cristina Vee po angielsku. Głosy Matsumoto zostały podłożone przez: Jun Fukuyamę w języku japońskim i Maxa Mittelmana w języku angielskim. Pomaga Vivy w zmniejszaniu i rozwiązywaniu problemów między ludźmi a światem SI. Został on stworzony przez człowieka o imieniu Osamu Matsumoto, który stworzył tę SI dla przeszłości, aby przeciwdziałać nadchodzącej wojnie. Głosy Osamu zostały podłożone przez: Mikako Komatsu w języku japońskim i Johna Erica Bentleya w języku angielskim. Estella, właścicielka orbitalnej przestrzeni zwanej Sunrise, została powołana do życia przez Yōko Hikasę po japońsku i Erika Harlacher po angielsku. Była młodszą siostrą Vivy i siostrą bliźniaczką Elizabeth. W tej fabule pojawiają się też inni ludzie, którzy przyczynili się do powstania świata tej historii. Wśród tych ludzi są Keita Hayashi, któremu głosu użyczyli m.in: Eizō Tsuda, Momoka Kirishima, Yoichi Aikawa, Yugo Kakitana, itd.

Gdzie oglądać Vivy Fluorytowa Pieśń Oka Sezon 2?

Zwiastuny i pamiętne sceny są dostępne dla wszystkich na całym świecie i można je oglądać w dowolnym momencie. Cała seria jest dostępna na stronie Funimation i innych platform OTT. Jedną z najbardziej dostępnych platform, na której można obejrzeć pierwszy sezon Vivy Fluorite Eye’s Song jest Netflix. Miejmy nadzieję, że drugi sezon Vivy Fluorite Eye’s Song również będzie dostępny do obejrzenia już wkrótce, mimo że nie ma jeszcze oficjalnego ogłoszenia na ten temat. Sprawdź najnowsze aktualizacje dotyczące innych anime lub trendów na naszej stronie internetowej.

Jak oceniasz artykuł?