Wartość netto Chrisa Kattana jest dość zaskakująca! Sprawdź tutaj

Chris Kattan lub Christopher Lee Kattan jest aktorem, komikiem i autorem książek, mieszka w Ameryce. Jego najlepsze role to: tytułowa rola w Bunniculi; Doug Butabi w Wieczorze w Roxbury; członek obsady Saturday night live; Bob w 4 sezonach The Middle. Wystąpił również w kilku świetnych filmach, takich jak: Corky Romano, Dom na nawiedzonym wzgórzu, Sharknado 5. Pracował także jako aktor głosowy w filmie Hotel Transylwania 2.

Urodził się w 1970 roku, 17 października i ma obecnie 50 lat, mieszka w Kalifornii, w Stanach Zjednoczonych Ameryki. Jego kariera aktorska trwa od 1993 roku do dziś. Jego rodzice są również bardzo znanymi ludźmi – Kip King, który jest znany z pracy aktorskiej zarówno na ekranie, jak i jako aktor głosowy, oraz jego matka Hajnalka Biro, która była kiedyś dziewczyną playboya i brała udział w pracach modelingowych w Londynie.

Wczesne życie Chrisa Kattana

Chris Kattan Net Worth

Kip urodził się z rodziców pochodzących z Iraku i Polski oraz z rodziny żydowskiej, podczas gdy jego matka pochodziła z Węgier i jest buddystką. Jego rodzice rozwiedli się, gdy był mały, a on sam zamieszkał z matką. Jego matka wyszła później za mąż za mnicha buddyjskiego, co skłoniło go do przeniesienia się do ośrodka odosobnienia na górze San Antonia, położonej poza Los Angeles. Później przeprowadził się na wyspę Bainbridge w stanie Waszyngton i w 1989 roku ukończył szkołę średnią w Bainbridge.

Kattan poślubił modelkę Sunshine Deia Tutt w czerwcu 2008 roku w Kalifornii. Oświadczył się jej w wigilię Bożego Narodzenia 2006 r. Jednak w następnej połowie małżeństwa byli w separacji i rozwiedli się po niecałym roku, w lutym 2009 roku.

Związki Chrisa Kattana

Ale to nie był jedyny związek, na którym się skupił. Spotykał się również z wieloma innymi modelami i aktorami. W 1999 roku spotykał się z Jennifer Glimenez, która jest amerykańską modelką i aktorką. Ten związek nie trwał długo. Widziano ich razem na rozdaniu nagród GQ w Nowym Jorku, kiedy się umawiali. W 2001 roku spotykał się z inną Jennifer.

To była Jennifer Coolidge, która jest aktorem komediowym. Możesz ją znać z takich filmów jak „Legalna blondynka”, „Klik” i „American Pie” lub seriali jak „2 Broke Girls” czy „Przyjaciele”. Pracowała z nim w filmie „Noc w Roxbury”. W samym 2001 roku miał romans z córką Minnie Riperton i Richarda Rudolpha. Pracowała również w programie Saturday Night Live i była bardzo sławna już wcześniej.

Chris Kattan Net Worth

Chris Kattan Net Worth

Chris Kattan jest wart około 6 milionów dolarów. Nie myślcie jednak, że wszystko to zawdzięcza pracy w programie Saturday Night live NBC. Ma na swoim koncie również inne wspaniałe występy. W programie Saturday Night Show grał rolę Mango. Mango był zwierzęcą postacią męską. W swojej karierze miał sporo szczęścia, lądując w rolach komediowych. Był również członkiem grup komediowych w Los Angeles. Jednym z najsłynniejszych jest The Groundlings. Jego ojciec był jego założycielem. Możesz go również znać z odcinka Nie, nie jest on całkowicie oparty na życiu Julie z Mews Radio, w którym gra pracownika photoshopa.

Pracował w Saturday Night Live jako główny aktor od 1996 do 2003 roku.Jego powtarzające się role to Mr. Peppers, Azrael Abyss, Gay Hitler, Suel Forrester, Kyle DeMarco i niesamowite wrażenia Claya Aikena, Bena Afflecka, Ricky’ego Martina, Ala Pacino, Kid Rocka, Kerrie Strug i wielu innych.

Zdarzały mu się też gorsze dni. Podczas odcinka programu Saturday Night Live Show, który został wyemitowany w maju 2001 roku, został poważnie ranny. Zrzucił ją z krzesła podczas kręcenia parodii „Złotych dziewczyn”. Kontuzja, której doznał, zmusiła go do kilku operacji i pozostawiła trwałe ślady na jego ciele. W swojej książce Baby, don’t hurt me: Stories and Scars from Saturday Night live wspomina kilka takich momentów, w których ta kontuzja go powstrzymała.

W 2014 roku został aresztowany za jazdę pod wpływem, co według niego było skutkiem zażycia leków przeciwbólowych po czwartej operacji szyi. Kontuzja sprawiła, że miał problemy z poruszaniem się, co doprowadziło do jego wczesnego zwolnienia z programu Taniec z gwiazdami, gdzie sędziowie krytykowali go nawet za brak mobilności. Opowiedział wszystkim o swojej kontuzji, która miała miejsce dwie dekady temu. Powiedział również, że sieć NBC zapłaciła tylko za 2 z 4 jego operacji.

W sumie teraz pracuje w telewizji, a także jest autorem i życzymy mu tylko tego, co najlepsze.

Jak oceniasz artykuł?