Watamote Season 2 Release Date Anulowano lub potwierdzono?

Czy jesteś zagorzałym fanem seriali anime?? Jeśli Twoja odpowiedź brzmi „tak”, to trafiłeś na właściwy artykuł. Poptimes powraca z kolejnym artykułem o serialach anime. Bez względu na to, jak na to patrzę, to wasza wina, że nie jestem popularna! to seria anime, która jest również dobrze znana pod nazwą Watamote, a dzięki gatunkom takim jak mroczna komedia, kawałek życia i komedia Cringe, była dość znana wśród widzów anime.

Japońska seria mangi Watamote, napisana przez dwie inne osoby pod pseudonimem Nico Tanigawa. Seria była publikowana w magazynie o nazwie Gangan Online przez wydawcę Square Enix, a dla fanów mangi w Ameryce Północnej publikowana przez wydawcę Yen Press. W Japonii serial jest emitowany od 4 sierpnia 2011 roku do chwili obecnej. Seria anime została przygotowana dla wszystkich czytelników mangi 8 lipca 2013. Sezon 1 został już zakończony, widzowie są głodni kolejnych sezonów. Czy powstanie 2. sezon Watamote? Aby dowiedzieć się więcej o aktualizacjach 2 sezonu Watamote, kontynuuj czytanie tego artykułu!

Watamote Sezon 2 Data premiery

Watamote Season 2 Release Date

Japoński serial anime Watamote, wyreżyserowany przez Shina Oonumę i napisany przez Takao Yoshioka. Producentami Watamote są Makoto Itō, Toshiaki Tanaka, Nobue Osamu, Manami Watanabe, Kaho Yamada, Hayato Kaneko, Atsushi Aitani i Masatoshi Ishizuka. Pod produkcją Silver Link seria miała swoją premierę 8 lipca 2013 roku, która była emitowana w sieci TV Tokyo, NA-X, TV Aichi oraz TV Osaka i był emitowany do 23 września 2013 roku wraz z 12 odcinkami o tytułach: „Since I’m Not Popular, I’ll Change My Image a Bit”; „Since I’m Not Popular, I’ll See My Old Friend”; „Since I’m Not Popular, the Weather’s Bad”; „Since I’m Not Popular, I’ll Have a Good Dream”; „Since I’m Not Popular, I’ll Boost My Skills”; „Since I’m Not Popular, I’ll Go See the Fireworks”; „Since I’m Not Popular, I’ll Enjoy Summer Vacation”; „Since I’m Not Popular, I’ll Put on Airs”; „Since I’m Not Popular, Summer Will End”; „Since I’m Not Popular, Second Term Is Starting”; „Since I’m Not Popular, I’ll Participate in the Culture Festival”; and „Since I’m Not Popular, I’ll Think About the Future” z jedną OVA „Since I’m Not Popular, I’ll Become an Enigma”. Minęło ponad osiem lat od czasu, gdy widzowie otrzymali sezon 1, a do tej pory nic nie wiadomo o wznowieniu lub anulowaniu sezonu 2.

Watamote Sezon 1 Data premiery Lipiec 9, 2013
Watamote Sezon 1 Data zakończenia 24 września 2013 r
Watamote Sezon 2 Data premiery Nie potwierdzone

Watamote Sezon 2 Historia

Fabuła serialu jest zaadaptowana z serii mangi i tylko kilka tomów zostało wykorzystanych w 1. sezonie, więc twórcy mają więcej niż wystarczająco treści, aby stworzyć kolejne sezony, ale nadal nie są informowani o odnowieniu 2. sezonu. Zapoznajmy się z fabułą Watamote: fabuła obraca się wokół piętnastoletniej dziewczyny o imieniu Tomoko Kuroki, która zawsze wierzyła, że stanie się popularna po rozpoczęciu nauki w liceum. Pomimo swojego wyimaginowanego życia, stała się nietowarzyską samotniczką, ale mimo to chce stać się popularna. Ale czy stanie się ona popularna?? Aby poznać całą fabułę, musisz obejrzeć całą serię.

Watamote Sezon 2 Postacie

Watamote Sezon 2 Data premiery

Z pewnością ma jedną z najlepszych list postaci, dlatego jest dość popularna wśród fanów anime. Lista postaci w 2. sezonie jest dość niejasna, ale możemy się spodziewać, że zobaczymy te same twarze. Lista postaci z poprzednich sezonów to: Tomoko Kuroki (głos: Izumi Kitta); matka Tomoko (głos: Risa Hayamizu); ojciec Tomoko (głos: Ryō Iwasaki); matka Kii (głos: Aki Kaneda); Kiko Satozaki (głos: Rie Kugimiya); Kotomi Komiyama (głos: Kaori Mizuhashi); Yuu Naruse (głos: Kana Hanazawa); Akane Okada (głos: Ayaka Asai); Hina Nemoto (głos: Yūko Kurose); Suzuki (głos: Shūhei Iwase); Yoshinori Kiyota (głos: Kengo Takanashi); Hatsushiba (głos: Tomokazu Sugita) i wielu innych.

Watamote Sezon 2 Trailer

Zwiastun poprzedniego sezonu Watamote jest już w sieci. Nie mamy żadnych aktualizacji dotyczących zwiastuna Watamote, ponieważ nie został on jeszcze odnowiony. Jest mało prawdopodobne, że zostanie wydany sezon 2, ponieważ minęło już wiele lat.

Gdzie oglądać Watamote Sezon 2?

Możesz oglądać Watamote na Crunchyroll i daj nam znać w komentarzu, co sądzisz o tej serii. Do tego czasu pozostańcie związani z Site po więcej takich artykułów!

Jak oceniasz artykuł?