Wszystkie stworzenia wielkie i małe Sezon 2: Odnowiony? Anulowano?

Channel 5 wyemituje świąteczny odcinek specjalny Wszystkie stworzenia wielkie i małe, który zostanie wyemitowany jeszcze w tym miesiącu, w duchu świąt Bożego Narodzenia.

Specjalne wideo świąteczne Wszystkich stworzeń wielkich i małych zostało opublikowane wcześniej w tym miesiącu, sugerując świąteczną wpadkę między Jamesem Herriotem i Helen Alderson, którzy zaręczyli się w drugim sezonie serialu.

Przyjęcia świąteczne, kolędowanie, a może nawet gałązka lub dwie jemioły – to wszystko jest częścią zabawy.

Wszystkie stworzenia wielkie i małe nie będą miały w tym roku świątecznego ślubu, jak to jest w zwyczaju.

Więcej informacji o świątecznym odcinku specjalnym „Wszystkich stworzeń wielkich i małych” znajdziesz tutaj.

Wszystkie stworzenia wielkie i małe Sezon 2 Data premiery

Wszystkie stworzenia wielkie i małe sezon 2
Wszystkie stworzenia wielkie i małe

Kanał 5 wyemituje świąteczny program All Creatures Christmas Special o godzinie 21:00.m. w Wigilię 2022 roku.

Helen i James, świeżo zaręczona para, muszą zdecydować, gdzie spędzą święta Bożego Narodzenia, po tym jak oboje błędnie uwierzyli, że spędzą je razem.

Ślub Helen i Jamesa miał się wcześniej odbyć w potencjalnej trzeciej serii „Wszystkich stworzeń wielkich i małych”, choć fani „mogli się spodziewać”, że ślub odbędzie się w nadchodzącym świątecznym odcinku specjalnym.

Wyniki egzaminów Tristana do szkoły weterynaryjnej również mają zostać ujawnione podczas świątecznego odcinka specjalnego, jednak nie wiadomo jeszcze, czy je zda.

Wszystkie stworzenia duże i małe Sezon 2 Data premiery i gdzie oglądać

Drugi sezon „Wszystkich stworzeń wielkich i małych” będzie miał swoją premierę na kanale MASTERPIECE PBS 9 stycznia 2022 r. Sezon 2 będzie dostępny na antenie, w Internecie i przez aplikację PBS Video. Tymczasem cieszcie się wszystkim, co ma do zaoferowania sezon 1. Paszport PBS, funkcja członkowska, umożliwia oglądanie wszystkich programów. Dzięki PBS Passport możesz oglądać ponad 1500 odcinków ulubionych programów PBS, w tym wybrane programy Masterpiece, na żądanie. Wszystkie stworzenia wielkie i małe są również dostępne na kanale PBS MASTERPIECE Amazon Channel (dostępnym dla członków Amazon Prime za dodatkową miesięczną opłatą) oraz iTunes. Sezon 1 DVD, Blu-ray i materiały towarzyszące są dostępne w sklepie ShopPBS.org. Za każdym razem, gdy coś kupujesz, pomagasz wspierać telewizję publiczną.

Wszystkie stworzenia wielkie i małe Sezon 2 Obsada

Patricia Hodge przejmie znaną i cenioną rolę Mrs. Pumphrey po śmierci Diany Rigg. Hodge jest znaną aktorką dzięki pracy przy filmach Miranda, A Very English Scandal oraz programach MASTERPIECE: Roadkill, Poirot i Downton Abbey. Dorothy Atkinson (Mum, Call the Midwife) gra Dianę Brompton, kobietę, która wpada w oko Siegfriedowi Farnonowi, a James Fleet gra pułkownika Merricka, znakomitego oficera wojskowego i miejscowego farmera (The Vicar of Dibley, Belgravia).

Wszystkie stworzenia wielkie i małe Sezon 1

Wszystkie stworzenia wielkie i małe Sezon 2
Wszystkie stworzenia wielkie i małe

Darrowbys, jeszcze z tobą nie skończyliśmy! Samuel West (Siegfried Farnon), Nicholas Ralph (James Herriot), Anna Madeley (Mrs. Hall), Callum Woodhouse (Tristan Farnon), Rachel Shenton (Helen Alderson) i Matthew Lewis (Hugh Hulton) są jednymi z powracających członków obsady (Tricki Woo). Czy los połączy Jamesa i Helen, czy też Hugh będzie interweniował?? Na co dokładnie czekasz? Dowiedz się więcej, klikając tutaj!

Wszystkie stworzenia wielkie i małe Sezon 2 Przewidywana fabuła

Czy są jeszcze jakieś żarty do odegrania? A może trochę dodatkowego zapału? Czy potrzeba więcej opieki weterynaryjnej, by ratować życie? Pomimo tego, że nie mamy pojęcia, co wydarzy się w 2. sezonie, aktorzy dali nam zapowiedź tego, co chcą osiągnąć ze swoimi postaciami w 2. sezonie. Biorąc pod uwagę wydarzenia z poprzednich odcinków, jestem przekonana, że [James] poradzi sobie z nową rolą jako partner z wdziękiem i pewnością siebie. … Jeśli chodzi o romans, mam nadzieję, że uda mu się pójść na pierwszą randkę z Helen. „Wow, to byłoby niesamowite.”

„Chcę zobaczyć, jak Zygfryd entuzjastycznie podchodzi do wszystkiego” – mówi Samuel West. Dla mnie jest oczywiste, że chociaż jego postać w serialu – co mi zupełnie nie przeszkadza – często komunikuje swoją niechęć do różnych rzeczy, to jest on również człowiekiem, który chce być dobrym weterynarzem, ponownie rzucić się w wir życia i miłości, z takim zapałem, jakiego dodało mu posiadanie młodego i odnoszącego sukcesy partnera biznesowego.” Mam nadzieję, że będzie mogła realizować swoje zainteresowania, nie ulegając opiniom innych.

Wierzę, że będzie w stanie zrobić to naturalnie. Według Calluma Woodhouse’a to Tristan pomógł Jamesowi zrelaksować się i więcej się śmiać, a James pomógł Tristanowi bardziej skupić się na pracy. Mam nadzieję, że nadal będą potrafili się dobrze bawić, ale jednocześnie będą surowi, kiedy będzie to konieczne. Cóż, oglądaj Wszystkie stworzenia wielkie i małe tutaj na Amazon Prime Video.

Szczegóły dotyczące daty wydania!

Jak oceniasz artykuł?