Wszystko o Songland Data premiery 3 sezonu!

Pierwsze spojrzenie na Songland Sezon 2

Od 28 maja 2019 roku do 15 czerwca 2020 roku NBC nadawało Songland – amerykański program o konkursie pisania piosenek. Seria, która powstała we współpracy z Universal Television Alternative Studio, 222 Productions, Live Animals Productions i Dave’em Stewartem, ma na celu dać nieuznanym autorom piosenek szansę na napisanie przebojowego singla. Dzięki temu widzowie mogą zobaczyć proces artystyczny w pracy. Uczestnicy są zatrudniani do współpracy z firmami produkcyjnymi i producentem płyt, aby rozpocząć wydawanie piosenki. Program ma na celu podniesienie tradycyjnej roli autora piosenek w cyklu tworzenia muzyki z „niewygodnej tajemnicy” do docenianego „magicznego elementu.” Songland został stworzony przez Stewarta, muzyka i autora tekstów, który wcześniej współpracował z zespołem Eurythmics.

Songland Sezon 3 Data premiery

Songland Season 3 Release Date

Fani byli zachwyceni, gdy wyemitowano ostatni odcinek, a wielu z nich z niecierpliwością czekało na kolejny sezon. Biorąc pod uwagę koszt produkcji serialu, który jest relatywnie tańszy w porównaniu do innych reality show, prawdopodobnie ze względu na fakt, że jest kręcony w bardzo specyficznych miejscach, jest pewne, że kolejny sezon będzie wielkim hitem i już wkrótce zostanie udostępniony użytkownikom. Ale do tej pory nie było o tym ani o żadnym innym aspekcie spektaklu. Songland, z drugiej strony, jest jednym z renomowanych programów NBC, który bez wątpienia odbije się od dna. Na razie nie ma oficjalnego komentarza na ten temat.

Songland Sezon 1 Data premiery 28 maja 2019 r
Songland Sezon 2 Data premiery 13 kwietnia 2020 r
Songland Sezon 3 Data premiery Nie potwierdzone

Songland Sezon 3 Historia

Po tak fenomenalnym triumfie sympatycy z niecierpliwością czekają na trzecią odsłonę. Widzowie domagają się kolejnych nowych gości, którzy mogliby opisać swój proces pisania i tworzenia piosenek. W następnym sezonie fani mogą spodziewać się niespotykanych wcześniej utworów i zupełnie nowej muzyki, co jest kolejnym powodem do ekscytacji. Nowo wydane utwory z serii rzeczywiście zdobyły szerokie uznanie, a niektóre z nich dotarły do pierwszego miejsca na liście iTunes. Entuzjastyczni fani proszą także o kolejnych muzyków i wokalistów, co dodatkowo zwiększy i tak już zaciętą rywalizację w serialu.

Songland Sezon 3 Obsada

Sezon 3 serialu nie dostał zielonego światła od twórców serialu. W związku z tym nadal nie znamy nazwy konkursu. Nasza trójka najwybitniejszych producentów prowadzących, w tym Ester Dean, wspaniała piosenkarka i producentka, bez wątpienia powróci na sezon 3. Ryan Tedder, wielki producent, który zdobył nagrodę Grammy, również znalazł się na krótkiej liście do nagrody Grammy. Shane McAnally – jest niezwykle utalentowanym autorem tekstów i zdobywcą nagrody Grammy, a także głównym wokalistą zespołu One Republic.

Songland Sezon 2

Producenci Ryan Tedder, Ester Dean i Shane McAnally rozpoczynają każdy odcinek od współpracy z kompozytorami, aby stworzyć kolejny wielki przebój dla wyróżnionego wokalisty. Utwory czterech nieznanych autorów piosenek zostają dostarczone do ważnej gwiazdy (gwiazd) odcinka.

Pracownicy Saveur, na przykład, często grają całe utwory jako kolektyw (tzw. „collabs”). Co więcej, za każdym razem wydaje się to inne ze względu na ich wcześniejsze interakcje z innymi i ich osobiste poglądy. Nie jest niczym niezwykłym wejść do studia w poniedziałek rano i odkryć, że ludzie już zaczęli przechwytywać harmonie wokalne. Zazwyczaj udzielają konkretnych rad, jak ulepszyć tekst piosenki, tekstu i utworu muzycznego, a także komentują tekst piosenki, wiadomości i kompozycji orkiestrowej.

To niezwykłe zobaczyć, jak utwór muzyczny może się magicznie zmienić poprzez rozluźnienie lub przyspieszenie, przesunięcie wersu, podkreślenie rytmu lub zmianę elementów.

Konkurs skupia się na pisaniu piosenek. Cztery możliwe piosenki są wybierane i łączone w zespoły przez jednego z trzech producentów, aby stworzyć ostateczną wersję, która musi zostać zaakceptowana; pozostałe piosenki są poprawiane i ponownie wykonywane, a jedna z nich zostaje wybrana jako mistrz.

Zwycięska piosenka zostaje ujawniona w tym samym momencie, w którym odbywa się wydarzenie, a fani są świadkami powstawania 45-minutowego utworu. Dzięki temu goście mogą zobaczyć proces artystyczny w pracy.

Gdzie oglądać Songland Sezon 3?

Songland Sezon 3 Data premiery

Od początku istnienia program telewizyjny był emitowany na antenie NBC. Ostatni odcinek 2. sezonu serialu został wyemitowany w czerwcu 2020 roku. Fani serialu mogą go również oglądać w sieci NBC.

Songland Sezon 3 Trailer

Trzeci sezon serialu nie został jeszcze ogłoszony. W związku z tym nie ma jeszcze dostępnego zwiastuna sezonu 3. Fani mogą jednak obejrzeć ostatni sezon serialu w oczekiwaniu na premierę trzeciego sezonu. Teaser trailer 2. sezonu można znaleźć na YouTube oraz na górze tej strony.

Jak oceniasz artykuł?